7 דרכים לקדם את עמוד האינסטגרם שלכם

בלוג מדריכים לאינסטגרם

הכנו לכם מדריך כיצד ניתן לשפר את עמוד האינסטגרם שלכם ולהגדיל את כמות העוקבים ,הלייקים והחשיפה שלכם באינסטגרם.

שתפו פעולה עם חשבונות אחרים

אנחנו ממליצים לכם לפנות לאנשים אשר יש להם מספר רב של עוקבים איכותיים ולבקש מהם לשתף פעולה אתכם ביחד.כך תוכלו לקדם אחד את השני ושניכם תצאו מורווחים. כאשר חשבון בעל עוקבים מגיב או עושה לכם לייקים לפוסטים אינסטגרם מעריכה את זה ומקדמת את הפוסטים שלכם בצורה טובה יותר.

תשקיעו מחשבה בביו שלכם

כאשר אנשים נכנסים לראשונה לפרופיל שלכם הם לא תמיד יודעים מי אתם ומה התוכן או המוצר אשר אתם רוצים לקדם.לכן חשוב להציע את עצמכם בצורה קלילה ופשוטה בביו שאנשים ידעו מי אתם ,ומה אתם עושים.במידה ואתם רוצים לקדם את האתר העסקי שלכם תשתדלו להשתמש בלינק מקוצר.

app-blurred-background-cellphone-1092671

השתמשו בהאשטגים (Hashtags)

האשטגים הם דרך מעולה להרחבת הנוכחות שלכם באינסטגרם.הרבה אנשים מחפשים לפי השטגאים לכן חשוב שתשתמשו האשטגים רלוונטיים לעסק שלכם.כיום אינסטגרם מאפשרת עד 30 האשטגים,אך ניתן להשתמש ב האשטגים יותר קצרים וממוקדים לעסק שלכם בשביל להגיע לאותה תוצאה.

מיקום זה הכל

דרך מעולה להגדיל עוקבים ונוכחות לפוסטים שלכם היא להשתמש במיקומים בתמונות שלכם,הרבה מאנשים מחפשים תמונות לפי מיקומים ברחבי העולם,אנחנו ממליצים לכם להשתמש במיקומים שיהיו רלוונטיים לקהל שלכם

blog-blogging-blur-248533

סטורי

הסטורי פתוח לכל המשתמשים שנכנסים אליכם ומביא חשיפה ולקוחות חדשים מעבר לתמונות שיש לכם בפיד.אנחנו ממליצים להשתמש בסרטוני וידאו קצרים ומושכים בסטורי שלכם על מנת לייצר תוכן מגוון שלא מתבסס רק על תמונות.בנוסף ממולץ להוסיף לינק למוצר שלכם.

השתמשו בשם משתמש פשוט

אתם רוצים שלאנשים יהיה קל לחפש ולמצוא אתכם לכן השתמשו בשם משתמש קליל ופשוט שיאפשר למצוא אתכם בלי להסתבך.

jakob-owens-518866-unsplash

תעקבו אחרי המתחרים שלכם

רוצים לדעת מה עובד בשוק שלכם? הגיע הזמן לעקוב אחרי המתחרים שלכם ,תוכלו לקבל מהם השראה ,לראות מה הטרנדים החדשים בתחום שלכם ,מי קהל העוקבים שלהם. אנחנו ממליצים לעקוב אחרי חשבונות בינלאומיים גדולים ולקבל מהם השראה כיצד הם הצליחו לקבל חשיפה גדולה כזו.