שאלות ותשובות

כל המידע והשאלות שרציתם לשאול​

אנחנו דואגים לכך שהחבילות שלכם יגיעו עד 24 שעות מרגע ההזמנה.

אתם בוחרים את החבילה שאתם רוצים ,לדוגמא קניית עוקבים לאינסטגרם ,בוחרים את כמות העוקבים ואנחנו דואגים לכך שעוקבים איכותיים ואמתיים יתחילו לעקוב אחרי הפרופיל שלכם תוך 24 שעות מרגע ההזמנה.

כן,תקבלו החזר מלא במידה והחבילה לא תעבוד ולא תקבלו את כמות הלייקים,עוקבים, תגובות שביקשתם,צרו איתנו קשר ואנחנו נדאג להכל.

בהחלט שלא,אתם לא עוברים על שום חוק במדיניות של אינסטגרם,שכן אינסטגרם לא יכולים לשלוט במי עוקב ,מגיב ועושה לכם לייקים.אז אין לכם מה לדאוג אף אחד מאלפי  מהלקוחות שלנו לא נתקל בבעיות מצד אינסטגרם.

כך תוכלו להגדיל את כמות הלקוחות והפניות של העסק שלכם,ככל שכמות הלייקים/ העוקבים שלכם גבוהה יותר אנשים יראו את הפרופיל שלכם ברצינות רבה וירצו לחזור אליכם בכל פעם.בנוסף האלגוריתמים של פייסבוק ואינסטגרם יודעים לקדם גבוהה יותר עמודים ופרופילים שזוכים להרבה ליקיים ותגובות ,אז תזכו לחשיפה רבה יותר משאר המתחרים שלכם בצורה מהירה.ברגע שיהיה לכם כמות גבוהה של עוקבים אוטומטית כמות העוקבים האורגנית שלכם תגדל אנשים יתחילו לראות את העמוד שלכם ברצינות וירצו לעקוב אחריו.

הדבר היחיד שאתם צריכים לעשות זה לוודא שהפרופיל שלכם ציבורי ופתוח לכולם.הכנו לכם מדריך כיצד ניתן להפוך את הפרופיל שלכם לציבורי ניתן למצוא אותו בקישור הבא

בהחלט,ניתן ליצור איתנו קשר ואנחנו נדאג לתת לכם הנחה לכמות גדולה של עוקבים או לייקים שהיא מעל ל15K אנחנו נדאג שתקבלו את השירות הטוב ביותר  ומחיר משתלם ,בנוסף נדאג שזמן האספקה יהיה הכי מהיר שניתן.

ניתן לשלם דרך פייפאל,אם יש לכם חשבון פייפאל אז מעולה כל מה שאתם צריכים לעשות זה להכנס לחשבון ולשלם.במידה ואין לכם חשבון את עדיין יכולים לשלם דרך פייפאל עם הכרטיס אשראי שלכם כל מה שאתם צריכים לעשות זה להכניס את פרטי האשראי שלכם בעמוד תשלום של פייפאל וההזמנה תתבצע דרך פייפאל.

מי אנחנו ?

גו סושיאל היא חברה מובילה בתחום קידום עסקים ברשתות חברתיות. אחרי שעזרנו למאות עסקים ולקוחות גדולים להגיע לתוצאות מדהימות החלטנו לקחת את כל הידע שלנו ולעזור לכל לקוח גם אם הוא קטן ורק בתחילת דרכו ,בזכות המחירים המשתלמים שלנו והחבילות המגווננות שלנו אנחנו מציעים פתרון מהיר וזול לכל לקוח אשר בתחילת דרכו או רוצה לקדם את העמוד שלו  לגבהים חדשים במהירות.

קנו 1000 צפיות בטיק טוק
החל מ29 ש"ח
דילוג לתוכן