טיפים לטיק טוק

7 טיפים ודרכים לקדם את הטיק טוק שלכם

7 טיפים כיצד לקדם את החשבון טיק טוק שלכם,מדריך מקיף איך לגרום לחשבון טיק טוק שלכם לגדול ולהגיע לחשיפה גדולה יותר. לאחר קריאת המדריך תוכלו לדעת איך למנף את החשבון טיקטוק שלכם ולהתחיל לייצר לעצמכם רווחים כמשפיעי רשת בטיק טוק. עם יותר מ100 מיליון משתמשים רשת הטיק טוק רק עולה וכמות העוקבים שלכם יכולה לגדול בקלות .

רשת הטיק טוק הסבר

  TikTok היא אחת מפלטפורמות המדיה החברתית החדשות ולמרות שהחלה את דרכה בשנת   2016 (לפני יותר מארבע שנים), 2020 הייתה שנת  מדהימה עבור הפלטפורמה. מאחר ומגפת הקורונה העולמית גרמה  לאנשים  להשאר בתוך הבית ו להיות במרחק מחבריהם, טיקטוק זינקה בפופולריות שלה בקרב הצעירים. ונראה שהחידוש בפלטפורמה לא הולך להגמר. למעשה, ככל שהפלטפורמה ממשיכה לצמוח, בסיס המשתמשים ממשיך לכלול משתמשים שהם לא רק בני נוער אלה גם משתמשים מעל גיל 25.

איך להגדיל כמות העוקבים שלך בטיק טוק?

אם אתה רוצה להצליח ב- TikTok , עליך לטפח נוכחות רחבה בפלטפורמה. כשיש לך קהל גדול יותר, תקבל יותר תשומת לב למותג שלך, כך שתוכל להגביר את המודעות למותג, להגביר את המכירות וליצור מערכות יחסים מתמשכות עם קהל היעד שלך. כדי לנצל את הפלטפורמה במלואה, אתה זקוק לעוקבי TikTok אמיתיים שאכפת להם מהמותג שלך ומה שיש לך לומר.

איך לקדם את החשבון טיק טוק ?

זהה את קהל היעד שלך
אחד הדברים החשובים ביותר לעשות אם אתה רוצה להגדיל את עוקבי TikTok שלך הוא לזהות את קהל היעד שלך . כמו פלטפורמות מדיה חברתית אחרות, משתמשי TikTok מכסים מספר דמוגרפי, מיקומים ונישות. סוג התוכן שעובד היטב עבור קבוצה אחת עשוי שלא להדהד עם קבוצה אחרת. לכן, לפני שתתחיל ליצור אסטרטגיית TikTok או אסטרטגיית משפיעני TikTok, חשוב לברר מה קהל היעד שלך עושה בפלטפורמה.
השתמש ב- Hashtags
האשטאגים פופולריים ברוב פלטפורמות המדיה החברתית מכיוון שהם מקלים כל כך למצוא קשרים של התוכן שאתה מעוניין בו. שימוש ב- hashtags ב- TikTok יכול לעזור לך להרחיב את קהל ה- TikTok שלך – במיוחד כאשר אתה משתמש בשילוב של hashtags ממותגים, hashtags פופולריים.
השתמש בשירים פופולריים
אנשים ב- TikTok רגילים להפעיל את הצליל בעת צפייה בסרטונים, לכן עליכם לוודא שאתם משתמשים בשירים פופולריים שאנשים יזהו ויהנו מהם באופן מיידי. ככל שהשיר שלך פופולרי יותר, כך סביר יותר ש- TikTok יעלה את הווידאו שלך ויחליט להציג אותו. זה יכול בסופו של דבר לייצר הרבה תנועה לחשבון טיק טוק שלך רק בגלל השיר בו השתמשת.
השתמשו בשידור חי בכל יום
TikTok Live זמין לחשבונות עם לפחות 1,000 עוקבים. אם יש לך גישה השתמש בשידור חי בכל יום, שימוש בסטרימינג בשידור חי נותן לך הזדמנות להתחבר באמת לקהילת TikTok שלך. אתה יכול לנהל שיחה הלוך ושוב עם הצופים, וזה דבר שאתה לא יכול לעשות עם הסרטונים הרגילים שלך.
שעות לפרסום נכון בטיק טוק
אחת הדרכים הטובות ביותר להשיג יותר עוקבים של TikTok היא לוודא שאתה מפרסם ב- TikTok בזמן הנכון . הזמן הטוב ביותר הוא, כמובן, כאשר סביר להניח שהקהל שלך יהיה מקוון. זה יכול לקחת קצת ניסוי וטעייה כדי למצוא את הנקודה המתוקה הזו, אבל זה כל כך שווה את זה.
הגדלת כמות עוקבים באינסטגרם
תיצור אתגרים בטיקטוק על בסיס שבועי
יש הרבה אתגרים ב- TikTok שמתפרסמים באופן קבוע. אנו ממליצים להשתתף באותם אתגרי TikTok בהם משתתף קהל היעד שלך. רבים מהאתגרים הפופולאריים ביותר הם אתגרי ריקוד, לכן תיהיה מוכן להראות את צעדי הריקוד הטובים ביותר שלך.בנוסף אתה יכול ליצור אתגרים משלך ולהוביל את הקהל שלך לחשיפה גדולה יותר.
שתף את הסרטונים שלך ברשתות חברתיות אחרות
אם כבר הקמת פרופילים ברשתות חברתיות אחרות, כדאי שתשתף שם גם את קטעי ה TikTok שלך. כך אתה מגדיל את הסיכויים שלך להפוך לוויראלי ב- TikTok שכן הפלטפורמה מעדיפה יוצרים שמביאים משתמשים חדשים לאפליקציה. לדוגמא,תוכל לשתף את קטעי ה TikTok היומיים שלך בסטורים ב Instagram או בפייסבוק שלך.

שתפו את הכתבה

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on print
Share on email